Vizitka pro Š. Bačíka

Jsi 1088. čtenář tohoto článku. Děkuji

Když jsme narazil na stránky designturnaj.cz, rozhodl jsem se, že se čas od času zúčastním nějaké soutěže. Co se týče grafiky, mám značný handicap tím, že prakticky neovládám žádný program pro vektorovou grafiku, zvládám pouze adobe Photoshop. Tvorba log, což je většina vypsaných turnajů, je tedy pasé. Naděje svitla při vypsání turnaje NÁVRH VIZITKY – finanční konzultant, jelikoř vizitka může být vytvořena i v rastrovém programu.

Turnaj vypsal nezávislý finanční konzultant Bc. Štefan Bačík, který si již před časem díky webu designturnaj.cz nechal vytvořit logo. jediným požadavkem tedy bylo zakomponování loga a uvedení jména s adresou.

Když jsem se rozhodl vytvořit návrh vizitky do turnaje, již byl nahrán návrh, který jsem měl podobně uvažovaný v hlavě – velké logo po levé straně, údaje po pravé straně. nezbývalo tedy, vymyslet zcela něco jiného. Logo jsem tedy přndal na pravo a po levé straně uděla stejně barevný proužek. Jaké štěstí, že jsem svů původní záměr předělal, jelikož se stal pro zadavatele nejzajímavějším a návrh vyhrál.

První účast v turnaji a hned úspěch, to každopádně nabudí. Nyní již mám naistalovaný Inkscape a učím se práce s vektorovou grafikou, abych se mohl účastnit i dalších turnajů.

Můj vítězný návrh vizitky:

 

jb-vizitka

 


Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.