Tisk na plátno

Jsi 1098. čtenář tohoto článku. Děkuji

tisk-na-platnoUmíte toho vážně hodně. Hrajete tenis, opravíte kapající kohoutek, naprogramujete web. Na co u vás příroda v oblasti talentu zapomněla? Vaše výtvarné počiny připomínají spíše produkty arteterapie. Omalovánky pro děti od tří let byste ale zase náhodou zvládli. Možná si obrazy neumíte sami namalovat, přesto se ale nemusíte zříkat jejich krásy v interiéru.

Máte pravdu, jdu na to, tiskárnu má doma dneska už skoro každý! Ještě chvíli počkejte, chceme vám nabídnout lepší možnost. Tou je tisk na plátno od Fobraz. Kvalitní přírodní (mnohde se setkáte s tiskem na plátno umělé) plátno se s papírem rozhodně nemůže měřit. Tisk na plátno si samozřejmě zaslouží i originální inkousty. A aby byla krása výsledného fotoobrazu zcela kompletní, také vám jej zarámujeme. Použijeme k tomu borovicové dřevo.

Co bude váš interiér zdobit? Máte v zásobě fotografie, na kterých vám obzvlášť záleží, protože pocházejí z významných událostí, milé osobní vzpomínky na svoje blízké, případně vlastní fotografické pokusy? Než si vás případně všimne porota World Press Photo, ať krášlí alespoň zdi vašeho domova.

Nabízíme vám možnost tisku klasické fotografie, která se ideálně hodí třeba na portréty. Pro ty z vás, kterým není cizí špetka extravagantního smýšlení, umíme také vytisknout fotografie ve stylu pop art. Máte důležitých fotografií jednoduše tolik, že nelze vybrat jen jednu? Dejte si vytvořit rovnou koláž.

Jste netrpěliví? Výrobu fotoobrazu zvládne naše společnost Fobrazběhem jediného dne. Abyste se nenudili, ukázky našich prací si můžete mezitím prohlédnout třeba na Facebooku. K hotovému produktu dodáme navíc zdarma 3D maketu. Pro svůj obraz se zastavte buď osobně nebo si ho nechte poslat na dobírku. Objednávky jednoduše směřujte na naše webové stránky, kde vyplníte krátký formulář. Případně nás můžete kontaktovat za pomoci e-mailu nebo telefonu. A jestli chcete, zavoláme my vám, stačí nechat na sebe telefonní číslo.

A co vás to bude stát? Cena závisí na velikosti obrazu. V případě, že vámi požadovaný rozměr nenabízíme, což zjistíte jednoduše na našem webu, vyrobíme vám na zakázku jakýkoliv. Stačí nám říct, co přesně potřebujete a my už to zařídíme.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.