Pro zájemce nabízím své fotografické služby. V úvodu chci říci, že se nechci srovnávat s profesionálními fotografy, jejichž kvalita, výbava (i ceny) jsou na jiným levelu. Pro mě je fotografování koníčkem, který je využitelný i pro ostatní (pro Vás). Pokud jde o kvalitu výsledných fotografií, můžete posoudit sami (zde na webu je jich dost).

Nejsem zaměřený na žádné úzké téma, proto Vám můžu nabídnout portrétní snímkysvatební fotografiefotografie dětísportovní fotografie, ale i snímky architektonické či přírody a prakticky i vše ostatní, co jsem nevyjmenoval.

portrétní snímky jsem schopen fotit v interiéru i exteriéru. Pro interiér můžu nabídnout svůj malý ateliér (Č. Budějovice), nebo přijedu i k Vám domů. A co se týče venkovních prostorů, zde jsou možnosti neprosto neomezené.

Ceny

Jak jsem již psal v úvodu, nechci se srovnávat s profesionálními fotografy. Fotografování mám pouze jako koníček, který touto cestou nabízím využít i Vám. Tomu také odpovídají ceny, jenž v sobě skýtají pouze nejnutnější náklad na strávený čas (příprava, fotografování a následná úprava).
Každé fotografování je jinak náročné. Přípravou, délkou, úpravami a podobně. Cena bude tedy stanovována individuálně dle Vašich požadavků. Pro přesnou informaci o ceně, využijte některý z uvedených kontaktů.
Orientační ceny:
Fotografování (včetně následných úprav): cca 150,- / h
Fotografování v případě podepsání souhlasu s nahráním na mikrofotobanky: zdarma
Vyvolání fotografií, fotoknih a dalších: dle ceníku výrobce (fotolab, 24print,..)
Cestovné: 6,- / km

Portfolio

Ukázky mých snímků si můžete prohlédnout v úvodu této stránky, nebo v portfoliích fotobank, kam přispívám a nebo také zde na webu v sekci fotoblog.

Portrétní fotografie:

Svatební fotografie:

Reportážní a sportovní fotografie:

Produktové fotografie: