Parkování u letiště Václava Havla? Využijte některé z parkovišť

Jsi 2128. čtenář tohoto článku. Děkuji

Pokud se vyznáte alespoň trošku v Praze, pak jistě víte, že pražské letiště se nachází poměrně daleko od centra, ale také, že parkování u letiště Václava Havla není dnes žádný velký problém. Jelikož se jedná o velmi výnosný byznys, věnuje se této formě podnikání velké množství provozovatelů. Ne všechna parkoviště jsou sice vhodná k doporučení, některá však ano. Jedním z takových je také parkoviště, o němž můžete základní informace, jako je adresa nebo ceník, najít na stránce http://www.zaparkujteuletiste.cz.porsche-918-supercar-red

Parkování u letiště Václava Havla je snadné a výhodné

Toto parkoviště vám umožňuje rezervaci online, takže se nemusíte bát, že by nebylo k parkování u letiště Václava Havla volné místo. Prostě si ho objednáte, přijedete, a zaparkujete. Parkoviště je provozováno 24 hodin denně, a celý areál je hlídaný. Tam se na recepci ohlásíte, zaparkujete, a můžete buď využít možnosti občerstvení, nebo možnosti nechat se odvézt na letiště, přičemž cesta trvá asi deset minut podle dopravní situace (a personál se stará i o vaše zavazadla). Během vaší nepřítomnosti může, pokud chcete, auto projít kontrolou v autoservisu a mytím. Po návratu pak zavoláte, a můžete se nechat přivézt zpět.

Parkování u letiště Václava Havla má i určitou nevýhodu

Samozřejmě, že toto parkování u letiště Václava Havla není bezchybné, nic není dokonalé. Drobnou nevýhodou je právě doprava z letiště a na letiště. Pravda, je sice zdarma, ovšem zvlášť v Praze nikdy nevíte, jak bude vypadat dopravní situace, a i na tak krátké trase můžete nabrat zpoždění, a původně desetiminutová cesta se může protáhnout třeba i na půlhodinu. Je potřeba s tím počítat, a vyrazit raději dříve než později. Na druhou stranu však výhody, které toto parkoviště má, určitě tuto drobnou nedokonalost vyváží, navíc ceny na tomto parkovišti jsou více než příznivé, především pro ty, kdo jej hodlají využít na delší dobu.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

2 comments to “Parkování u letiště Václava Havla? Využijte některé z parkovišť”

You can leave a reply or Trackback this post.
  1. Dobrý článek, já http://www.zaparkujteuletiste.cz/ využívám pravidelně. Zatím jsem s nimi neměl nejmenší problém. Vždy mě dopravili na letiště včas. A auto bylo vždy ve stejném stavu v jakým jsem ho zaparkoval :).

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.