Místo kamery si pořiďte dron!

Jsi 1752. čtenář tohoto článku. Děkuji

Jste vášnivým fotografem a kameramanem? Připadá vám každý nezaznamenaný okamžik jako prošvihnutý? V tom případě si místo kamery pořiďte dron. Ano, opravdu dron! S drony, jejichž součástí jsou kamery s kvalitním rozlišením dostane vaše vášeň pro natáčení novou dimenzi.

Létající fotografové

dronPro pořízení těch nejlepších snímků jsou fotografové schopni vylézt kamkoliv a riskovat tím i pád a poranění. Pro pořízení parádních snímků se dnes fotografové nebojí ani vzlétnout. Respektive vzlétnou svým dronem, který snímky pořídí za ně. Fotografování tak může dostat zcela odlišný rozměr. Dron s kamerou se stane pravou rukou fotografa a vyfotí nejen přírodní scenérie, ale i na kameru zaznamená nezapomenutelné okamžiky svateb a oslav. S dronem se můžete stát vítaným
hostem na svatbě vašich přátel a známých.

Jak ta kamera na dronu drží?

Ty, jež si pohrávají s myšlenkou si ke svému současnému vybavení fotografa pořídit i dron s HD kamerou, může napadnout hned celá škála otázek: Jak ta kamera na dronu drží? Je obraz kvalitní? Jak dlouho můžu natáčet? Jak moc je stroj stabilní pro pořízení snímků? My jim na ně rádi odpovíme!

• Kamera je součástí dronu a připevněna je stabilně na gimbálu. To znamená, že z dronu za letu rozhodně nevypadne. Vy se tak nemusíte bát, že v záznamu bude chybět právě novomanželský polibek.

• Obraz je díky kvalitnímu HD rozlišení opravdu kvalitní, s drony si tak můžete natočit třeba dokument o vašem městě nebo postupně natáčet stavbu vašeho domu. Pak vše sestříhat a pouštět jako film například u jeho kolaudace.

• Možností, jak využít dron s HD kamerou je však mnohem více. Díky dlouhé, až 18 minutové době natáčení, kterou nabízí model Sky Watcher 3 HD 9105 můžete filmovat nebo fotit i delší události, třeba zahradní párty vašich dětí. Dron se tak postupem času stane plnohodnotným členem vaší rodiny.

• Stabilita modelu je pro pořízení kvalitních snímků klíčová, proto jsou tyto modely vybaveny funkcemi, které jejich stabilitu zvyšují.

Kdo dron s kamerou využije?

Drony s kamerou a možností pořizování fotografií jsou v dnešní době velmi oblíbené. Pořizují si je nejen profesionální fotografové, stavaři a realitní makléři, nýbrž i lajkové, kteří jsou buď blázni do RC modelů, vášniví fotografové – amatéři nebo obě možnosti dohromady. Dron s kamerou jistě najde využití i ve vaší domácnosti, ať už při oslavách nebo na dovolené.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.