Magnety na ledničku

Jsi 1167. čtenář tohoto článku. Děkuji

magnetyAniž bychom chtěli komukoli křivdit… Kdo je vždy k dispozici, umí vás za všech okolností potěšit a má na vás kdykoliv čas? Samozřejmě, vaše lednička! Mnoho z nás ji navštěvuje dokonce častěji než by si přálo. Máte ji vždy na očích. Na očích jsou tím pádem také sdělení na ní. Taky ji využíváte k tomu, abyste nezapomněli vyzvednout kabát z čistírny a koupit bonboniéru pro tchyni? Ve škole tomu říkali tahák a chtěli vás za to trestat. Dnes to nazýváte „velmi zaneprázdněný”. Život vážně není fér.

A jako správní estéti si pochopitelně nebudeme ledničku špinit izolepou. Co použít? Samozřejmě, šikovné magnety. U vás doma se jich jistě dost najde, ať už jste si je koupili sami nebo je dostali.

Magnety mohou být milou osobní připomínkou, ale etablovaly se také ve světě reklamních předmětů. Pro vás hraje především jejich odolnost. Vydrží venku, dají se připevnit na auto, poslouží jako mimořádně odolná vizitka, kterou prostě nezmačkáte, ale i mohou být i individuálního rázu. Jednoduše si připněte na ledničku magnety s obrázkem místa, kde se vám líbilo nebo kam byste se chtěli podívat, fotky vašich dětí nebo domácích mazlíčků.

Budou s vámi každý den, aniž by se zničily. Magnety na ledničku se nedají se na rozdíl od fotografie roztrhnout, nevadí jim všetečné dětské ruce, ani náročné prostředí v kuchyni, kde bývá vyšší vlhkost vzduchu.

Rozhodli jste se, že je čas na magnetkovou invazi do českých domácností? Jdeme na to! Vpád těchto veselých barevných drobnůstek vás totiž neohrozí, ale pobaví. Reklamní agentura Magnitra vám je vyrobí na zakázku. Stačí nám dát najevo, že právě my jsme ti vaši vyvolení, po jejichž službách prahnete. A nebude to nijak náročné. Vyplníte k tomu určený formulář obsahující několik málo důležitých kolonek. Chcete-li nám něco vzkázat, rozhodně o to stojíme, takže i za tímto účelem můžete vzkazník rovnou využít. A náš manažer vám během minuty zavolá zpět, aby s vámi vyřešil všechny podrobnosti. Protože všechny pochopitelně především zajímá cena, obratem vám to doslova spočítáme. Hotovou zakázku můžete mít už v průběhu následujícího pracovního dne. A to ať jste odkudkoli: Svou působnost neomezujeme jen na město nebo kraj. Nemáme problém vyhovět všem zákazníkům napřič celou Českou republikou.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.