Indie a dovolená rovná se exotická dovolená

Jsi 1196. čtenář tohoto článku. Děkuji

Dovolená v tak obrovské zemi jakou Indie je, značí příslib nových nepoznaných zážitků. Pokud Vás Indie láká, ale přesto ve Vás hlodá malý červík nejistoty ohledně rozdílné kultury a nedostatečné čistoty, na kterou jsme my Evropané zvyklí, zkuste tyto často velmi přehnané předsudky hodit za hlavu. Poznejte sami, čím Vás Indie může překvapit. Zjistěte jak zde lidé opravdu žijí, jak je zdejší příroda krásná a rozmanitá, poznejte místní zvyky a památky na vlastní oči.garibaldi-lake1

Dovolená v Indii může být různorodým zážitkem

Zaměřme se na úroveň možného ubytování, které vám Indie a v ní strávená dovolená mohou nabídnout. Pokud chcete zažít velmi nevšední pobyt, využijte možnosti vyzkoušet si jednoduchá obydlí přímo na břehu Indického oceánu. Nemusíte v nich však strávit celý pobyt. Pokud Vám autenticita bude stačit pro pár prvních dní a poté budete chtít mít svoje standardní pohodlí, využite možnosti užít si luxus třeba i v parádním pětihvězdičkovém hotelu. Stejné je to i s tím, co chcete v Indii objevovat. Můžete se dostat do prostředí běžných zdejších lidí, kteří se každý den myjí v řece Ganze a jejich strava ač je chudá, tak je velmi chutná i pestrá. Zároveň také můžete navštívit takové skvosty, kterými je třeba Nové Dilí, což je hlavní město Indie, které je velmi moderní metropolí. Dalším skvělým tipem je návštěva Pushkaru, kterému vévodí pět set bílých chrámů a jezero, zároveň se zde konají jedny z nejznámějších velbloudích trhů. Prožité dobrodružství v jednom z překrásných národních parků Vás také dozajista nezklame. Indie totiž nenabízí pouze Taj Mahal, i když i ten je opravdu skvostný.

Dovolená plánovaná s profesionály je základem úspěchu i v zemi kterou je Indie.

Nemusíte být milionářem, abyste si užili neopakovatelné situace, které Vám Indie během Vaší dovolené nabídne. Nechte si poradit, případně celou cestu zorganizovat. Není nic jednoduššího. Na stránkách www.exotickapriroda.cz najdete vše, co pro Vás lidé, kteří už pomohli tisícům turistů k tomu, aby se jejich sny staly skutečností, nabízí.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.