Geocaching

Geo.pkweb.eu

logoSprávně jste pochopili, že náš nick z geocachingu značí webovou adresu. Dlouhou dobu jsme na této adrese vedli blog z výletů, hledání a luštění kešek a souvisejících činostech. Bohužel s přibývajícím věkem a dětmi bylo stále méně času na aktualizaci až došlo k jeho zrušení. Záznamy o nálezech si však nadále vedeme a jsou k dispozici na této souhrnné stránce.

Přehled nálezů

O nás

geo.pkweb.euNaše jména jsou Pavel, Petra a nejmeším člen je Sabina. Žijeme v Českých Budějovicích a s geocachingem jsme začali v květnu 2012. Geocaching nás zaujal zejména proto, že rádi cestujeme. Nesbíráme kešky kvůli bodům, ale pro zábavu a poznávání nových zajímavých míst. Proto v našich nálezech převažují tradičky, jenž se věnují zajímavostem, než dlouho luštěné mystery s finálkou bez přírodní zajímavosti (občas si ale rádi hlavu protrénujeme a něco vyluštíme).

Náš profil na geocaching.com | Náš profil na cwg.gcm.cz | Statistiky nálezů (project-gc.com)

Profile for geo.pkweb.eu

Naše značky

Jelikož se jmenujeme Kohoutovi, nabízí se mít ve znáčku Kohoutka. Jednoho takového jsme si vybrali a používáme jej na našich CWG a logujícím razítku.

Poděkování

Chtěli bychom poděkovat všem, jenž zajímavé kešky založili a starají se o ně.

Děkujeme i všem návštěvníkům našeho webu.

Naše další koníčky

Pokud Vás zajímají i další naše činnosti, navštivte naše webové prezentace: PKweb.eu, KKnihy.cz (Pavel) a Kroužkování.cz, menu.pkweb.eu (Petra).