E-knihy

Vydal jsem i několik elektronických knih. Dvě jsou věnované fotografování, jedna je sbírkou všech mých humorných povídek a jedna je ilustrované dětské divadlo ke složení. Všechny knihy vydalo nakladatelství KKnihy.cz.

O expozici

Odpovědi na otázky k exponování lepších fotek

Kniha se zaměřuje prakticky na všechny, kteří by rádi pochopili princip expozice a měli následně svou zásluhou lepší fotky. Čtivou formou rozhovoru Vás kniha provede základními i doplňkovými otázkami expozice, vysvětlí Vám nejen pojmy a informace o nastavování času a clony, a zodpoví Vám i užitečné dotazy z praxe.

vydáno: listopad 2014

Více informací >>

 

 

 

Prodej to

Úvod fotografů do světa mikrofotobank

Kniha zaměřená pro všechny, jenž uvažují o přivydělávání prodejem svých fotografií či ilustrací přes mikrofotobanky. Autor sám se této činnosti několik let věnuje a na základě svých zkušeností sepsal knihu, která seznámí začátečníky s celou problematikou a pomůže se začátky.

vydáno: listopad 2014

Více informací >>

Povídky

sbírka humorných povídek

55 autorských povídek v jedné sbírce. Humorné povídky Pavla Kohouta inspirované neskutečně skutečnými i skutečně neskutečnými životními příhodami. Některé povídky byly otištěny v minulosti v časopise trnky-brnky.

vydáno: duben 2015

Více informací >>

 

 

 

Vystřihovací loutkové divadlo

Dětské divadlo

Vystřihovací loutkové divadlo je ucelený soubor postav, kulis a pozadí, ze kterých můžete snadno sestavit malé loutkové divadlo pro Vaše děti. Po vytisknutí knihy a sestavení divadýlka je možné rovnou hrát a užívat si zábavu. Loutkové divadlo obsahuje celkem 19 loutkových postav, 16 kulis, 10 pozadí, 3 soubory pro konstrukci divadla je doplněno o návod k sestavení.

vydáno: leden 2015

Více informací >>

 

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.