e-knihy zdarma ke stažení

Jsi 9818. čtenář tohoto článku. Děkuji

V rámci přesouvání původní webu na nový redakční systém došlo i na soubory elektronických knih. Původně jsem chtěl mít soubory na zde webu, ale nakonec jsem zvolil trochu jinou možnost, která by mohla oslovit i více čtenářů.

Zatímco kompletní souhrn všech povídek jsem zkusil poskytovat za drobný příspěvek (více informací zde), souběžně jsem pustil do světa i tři menší dílka zcela zdarma. Aktuálně jsou k dispozici tři knížky (a plánuji další), které si můžete stáhnout do Vašich čteček, tabletů či mobilů ve formátech .pdf, .epub a .mobi.

Mimochodem, znáte eBookEater?

eBookEater.cz je internetová platforma, která dává šanci publikovat všem autorům, bez omezování a byrokracie ze strany nakladatelů. Autoři zde mohou svá díla bezplatně publikovat a čtenáři naopak volně stahovat a hodnotit. Základní myšlenkou projektu je spojení spisovatelů a čtenářů na jednom místě. společnost slouží jako vydavatelství elektronických publikací. Stačí nahrát své dílko například ve wordovském souboru a o převod do formátů e-knih se již dále nemusíte starat. Veškeré služby jsou zdarma. Z toho vyplývá, že i zdarma si můžete stáhnout vybranou knížku, přečíst a poslat autorovi zpětnou odezvu.

jak už jste asi usoudili, díla jsem nahrál na zmíněný ebookeater, kde jsou na dvě kliknutí ke stažení. A jaké dílka jsem tedy na web nahrál?

Bůček ke kávě

Kniha mých 20-ti humorných povídek. 15 z nich si můžete přečíst zde na webu (humorné povídky) a zbývajících 5 je bonus pro čtenáře knihy. Knihu jsem vytvořil souběžně s kompletním souhrnem povídek (e-kniha povídek) s vizí její dostupnosti zdarma.

[bsbutton size=“small“ style=“default“ icon=“icon-download-alt“ iconcolor=“white“ text=“Zdarma ke stažení“ link=“http://www.ebookeater.cz/povidky/humorne/bucek-ke-kave/“ target=“New page“]

Pište s Járou

Vlastní objevy o J. Cimrmanovy.

Pět ukázek si můžete přečíst i zde na webu v sekci Pište s Járou. Jedná se o ukázky prací, které jsem během studentských let zaslal do soutěže „Pište s Járou“ pořádané na webu www.cimrman.at.

[bsbutton size=“small“ style=“default“ icon=“icon-download-alt“ iconcolor=“white“ text=“Zdarma ke stažení“ link=“http://www.ebookeater.cz/povidky/humorne/piste-s-jarou/“ target=“New page“]

Kat

Tragický příběh ze života kata.

V roce 2003 jsem měl pokus o jednu vážnou povídku. Dílko se jmenuje Kat a rozhodl jsem se s Vámi o něj podělit. Povídku si nyní můžete také stáhnout zdarma do své čtečky.

[bsbutton size=“small“ style=“default“ icon=“icon-download-alt“ iconcolor=“white“ text=“Zdarma ke stažení“ link=“http://www.ebookeater.cz/povidky/historicke/kat/“ target=“New page“]

Před stažením knihy si vyberte formát, který potřebujete a po té uložte na disk, posléze do čtecího zařízení. Pokud se nevyznáte ve formátech, vězte, .epub ja jakýsi univerzální formát čteček a .mobi je  pak formát pro čtečky kindle.

A až si dílka přečtete, budu rád za každý Váš komentář.


[do action=“e-knihy-ke-stazeni“/]

 • StockPhotos.cz - Obrázky knih pro vaše webstránky a jiné projekty.
 • Pro tento článek ještě lze zakoupit reklamu - zobrazit formulář pro nákup

  * (uveďte včetně http://)
  * (bude zobrazeno jako klikatelný odkaz)
  * (bude zobrazeno za odkazem, neklikatelné)
  Pole označená hvězdičkou je nutné vyplnit!
Powered by Copywriting.cz

1 Komentář

 1. Peter

  http://www.eknizky.sk najlepsia stranka s knihami zadarmo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>