Domácí lis na PET lahve a plechovky

Jsi 844. čtenář tohoto článku. Děkuji

Máte snahu třídit odpad, ale nemáte čas ho denně vynášet a doma (či ve firmě) se Vám postupně hromadí prázné plechovky a PET lahve? Řešení pro Vás, stejně jako další před Vámi, je velmi jednoduché a hravé. Uspoření až 80% z celkového objemu tříděného odpadu snadno docílíte pomocí jeho důsledné deformace. Neskladujte doma ani v práci nepotřebný  vzduch, který se ve spotřebných obalech ukrývá a minimalizujte jeho objem. Ano, můžete každou lahev a plechovku samostatně sešlápnout. Jde to však i komfortněji, bez fyzické námahy a s časovou úsporou. Rychlou deformaci výrobku zajistí malý lis ECOPRESS, který navzdory své malé velikosti odvede za Vás velku práci. Vy tak můžete díky tomutu lisu šetřit nejen životní prostředí, svůj čas, ale i svá záda a svých kolegů či své rodiny – lis ECOPRESS si totiž můžete zabudovat do libovolné výšky a nemusíte si již ohýbat s žádnou plechovkou či lahví. Prázdný výrobek se pouze vloží do lisu, bez námahy zmáčkne páka a následně stlačený obal se vyhodí. Žádný další odpad, žádný další úklid a koš je i po několika stlačených obalech stále téměř prázdný.

ecopress1

ECOPRESS nabízí elegantní lis na PET lahve a lis na plechovky, který se hodí pro použití zejména pro firmy a domácnosti. Oba výrobky se pyšní robusní a pevnou konstrukcí, která napomáhá snadnému používání a přesto se vyznačuje moderním vzhledem. Nemusíte se tedy bát, že by lis nikterak hyzdil dojem Vašeho pracovního prostředí či přímo domácnosti. Navíc je možné si vybrat výrobek v barvách, které se do Vašeho prostředí hodí.

Deformace PET lahví a plechovek uspoří místo a čas nejen Vám, ale i všem, kteří se podílejí na následné likvidaci, čímž šetříte životní prostředí. Jak správně tušíte, cena takto jednoduchého výrobku nepřekročí několik set korun a firma poskytuje pětiletou záruku.

Pro více informací, ukázková videa a objednávku navštivte stránky ecopress.cz


Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.