Autorádia s GPS – trend roku 2016

Jsi 12363. čtenář tohoto článku. Děkuji

5252Nechcete se na svých cestách už nikdy ztratit? Pokud je tomu skutečně tak, jsou správnou volbou pro vás samotné především autorádia s GPS. Čím jsou výjimečné? V podstatě tím, že získáte v ceně jednoho výrobku nejenom autorádio zajímavých parametrů, ale také špičkovou navigaci. Podívejme se společně na hlavní výhody daného produktu, která vás přesvědčí o tom, že s ním v podstatě nelze šlápnout vedle.

Mapy mohou mít autorádia s GPS stále aktuální

První výhoda se dnes týká především toho, že není jakýkoliv problém s tím, udržet mapy neustále aktualizované. A to proto, že nejsou nahrány přímo v samotném rádiu, kde by byla jakákoliv jejich aktualizace složitá a náročná. Dnes nabídnou moderní autorádia s GPS možnost využívat mapy, které jsou uložení na SD paměťové kartě. A díky tomu j jejich aktualizace více než snadné. Jak na to? V podstatě je aktualizujete ve třech krocích:

 •          Aktuální mapy stáhnete z internetu
 •          Na kartě přehrajete původní verzi verzí novou
 •          Kartu vložíte opět do vašeho rádia

Autorádio s GPS ovládáte snadno

Velkou výhodou je dnes také jednoduché ovládání. Je jasné, že pokud si koupíte právě tento konkrétní model, bude mu zcela určitě dominovat displej. A to samozřejmě dotykový. Právě díky němu navigaci nejenom spustíte, ale konkrétní autorádio s GPS vám umožní také snadno zadat trasu, pohybovat s mapou, stejně jako nastavovat různé možnosti s ohledem na to, zda chcete do cíle nejkratší nebo nejrychlejší cestou, či se chcete například vyhnout placeným úsekům. Přístup k jednotlivým možnostem je tak velmi intuitivní a rychlý.

Spolehlivost? Ta nezklame

Bez čeho by současná autorádia s GPS nemohla fungovat? Především bez špičkového hardwarového vybavení, které se skrývá uvnitř. Je to primárně autorádio s DVD a GPS modulem, který dále komunikuje se softwarovou aplikací, která už se postará o to, že vaše poloha bude vždy zobrazena na příslušné mapě. O tom, že bude navigace fungovat dobře, spolehlivě a bez sekání se však stará také výkonný procesor, stejně jako operační paměť. V podstatě každé autorádio s GPS dnes nabídne takové hardwarové parametry, které zajišťují jak bezproblémové použití, tak i jistotu stability a spolehlivosti.

Mluvíme-li o hardwaru, nesmíme zapomenout také na nezbytnou anténu. Ta není nutností přímo u vašeho vozu, jelikož když kupujete autorádia s GPS, může být součástí balení. Následně ji umístíte na střechu vozu, propojíte s rádiem a během pár okamžiků již sbíráte signál ze satelitů, které jsou nad vámi.

Nainstalovat toto rádio je snadné

Stejně jako klasický typ autorádia, i toto nainstalujete v podstatě velmi jednoduše a bez jakýchkoliv problémů. Pokud budeme konkrétní, tak a autorádia s GPS nevyžadují nijak zvlášť odbornou montáž. Více o vlastnostech a instalaci jednotlivých značek autorádií se dozvíte na stránkách www.autoradio-skoda.cz a www.autoradio-vw.cz. Pokud máte zkušenosti a znalosti, lze danou instalaci zvládnout sami, a to v podstatě ve třech krocích:

 •          Propojení autorádia s kabeláží vozu
 •          Instalace a připojení GPS antény
 •          Pevní umístění autorádia do otvoru ve voze

Pokud zkušenosti se zapojováním nemáte, je možné nechat si rádio namontovat jak v servisu, tak i přímo u prodejce. Vzhledem k tomu, že je možné vše realizovat na počkání, se není nutné obávat ani jakkoliv vysokých cen.

Kolik autorádia s GPS stojí?

Když jsme se dotkli ceny, je třeba podívat se ještě na poslední výhodu. A tou je právě pořizovací cena tohoto konkrétního typu. Zajímá vás, na kolik dané modely vyjdou? Může to být jenom pár tisíc korun. Tedy za ceny, kolik dnes stojí samotné externí navigace. Zde však máte v ceně i klasické autorádio s řadou dalších doplňkových funkcí, se kterými se ve voze rozhodně nudit nebudete. A to ať jde o poslech hudby, videa, prohlížení obrázků, telefonování, či možnost hraní her či surfování na internetu.

Aktuální nabídku chytrých autorádií naleznete na 2DIN.cz.


Nechceš zde reklamu napořád jen za 40 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

6 comments to “Autorádia s GPS – trend roku 2016”

You can leave a reply or Trackback this post.
 1. http://www.otodojade.pl/serwisy-dla-autostopowiczow
  Buying a used or new automobile could be a tough process unless you know what you really are carrying out. By teaching yourself about auto purchasing prior to go to the dealership, you can make issues less difficult for your self. The following tips may help your next shopping trip be enjoyable.

  Usually bring a technician together when shopping for a whole new motor vehicle. Vehicle retailers are well known for promoting lemons and you may not wish to be their after that sufferer. Whenever you can not get yourself a auto technician to think about cars along with you, at least make certain you have him evaluate your final choice before buying it.

  Know your boundaries. Prior to starting shopping for your upcoming car or truck, decide how much you can afford to pay out, and adhere to it. Don’t neglect to add curiosity about your computations. You are likely to pay out all around 20 % as a down payment too, so be prepared.

  Just before seeing a dealership, know what type of vehicle you need. Analysis each one of you alternatives prior to shopping in order to figure out what works well with your financial budget and household requires. Shop around to discover simply how much you should be paying for any possible auto.

  Before you sign any deal spend some time to study each and every line, including the small print. When there is anything shown you do not recognize, usually do not sign until you have an solution that you just comprehend. Unsavory salesmen may use a legal contract to put a lot of charges that were not reviewed.

  When you keep your previous advice in mind the next time which you go buying a automobile, you will end up very likely to get a better package. Purchasing a vehicle lacks to be a head ache. Simply use the ideas using this article and you will get the auto you would like at a great price.

 2. RE:Autoradia s GPS – trend roku 2016 – PKweb.eu Валок Sunflower Каменногорск

 3. best place buy trazodone online generic buy trazodone online low cost http://www.theknot.com/wedding/trazodone-buying can i legally buy trazodone online

 4. iphone case foto iphone schutzhülle selbst gestalten http://www.otmb.info iphone klapphülle iphone case bedrucken iphone hülle designen iphone klapphülle

 5. As the proprietor of a home-primarily based catering business, I have usually recognized the importance of making a great initial impression on potential clients. For many years, I attempted to juggle my time in between cooking and serving food at occasions, and trying to make myself available to solution phone calls from new customers. Lastly, I found the perfect solution – a digital phone method.

  Some people are hesitant to share their house telephone figures or spend by the moment for cell telephone calls. They can lease a get virtual sms number for $4.88 for each month. Use that phone number in your on-line profiles. I have two telephone numbers with this technique-one of them forwards to my cell telephone, and the other sends callers instantly to voicemail and then sends their recorded concept to me and my wife by way of e-mail. This grants us an „official home phone quantity“ we can share with the world and also frees us from disturbing phone phone calls while taking pleasure in dinner or night quiet time. All the phone calls go straight to voicemail. We can get to them anytime we choose. I am especially anticipating peaceful time when the next election season arrives.

  With VoIP, consumers pay 1 low month-to-month charge for phone services. And, the stunning thing is that all the features are integrated in the charges; with some attributes not even being provided by the telephone businesses like voicemail to e-mail and contact forwarding to title a few. Now here is the thoughts blower: integrated in the low month-to-month fee is limitless calling to the US and Canada! The industry standard for VoIP services is anyplace from $15 to $25 per thirty day period; not bad price conserving at all.

  Also, if you do a small research/reading, you can established it up to exactly where every phone jack in your house is wired for VOIP. It’s small more than plugging the output of your VOIP modem into the wall jack you already have. Very small more.

  I used Microsoft Workplace Reside Small Company to develop a Totally free internet website, Totally free internet hosting, and a Totally free area. I want I could say there is a capture, but there truly isn’t. I guess the only caveat is you have to be a small pc savvy to build it using Microsoft’s totally free online resources, but it’s really just all ‚point and click on‘ (I constructed my wife’s housecleaning web website, using Workplace Reside, in just below 2 hours). They also give you tips on how to marketplace your internet website. So, go established up your free web site, and get your new internet deal with! Don’t neglect to add your WWW address to your new Vistaprint company cards!

  From that point duplicate the file more than to your Kindle via USB, use ES File Explorer to launch the installer (I formerly understood how to use ES File Explorer in YouWave, but I apologize, I completely forgot exactly where it was saved).

  http://nche.co.th/iso/index.php?topic=95478.0

Write a Reply or Comment

Your email address will not be published.