Proč měnit odkazy?

Výměna odkazů slouží ke zvýšení návštěvnosti vašich stránek a to přímo i nepřímo. Přímo rozumím návštěvníky těchto stránek, kteří budou klikat na Váš odkaz a ocitnou se tak na Vašem webu. Další ovlivnění (důležitější) Vaší návštěvnosti je zvýšením relevance stránek díky zpětnému odkazu, což má za následek zlepšení pozice pro vyhledávání Vašich stránek přes vyhledávače (seznam, google, …). Potencionální návštěvník ani nemusí navštívit tyto stránky, ale díky zpětnému odkazu najde Váš web přes některý vyhledávač a stránky navštíví.

Více než férová výměna 1:2

Umístěním mého odkazu na váš web získáte na oplátku rovnou dva zpětné odkazy pro zvýšení návštěvnosti Vašich stránek. Výpis z databáze odkazů je na mém webu hned dvakrát. Jednak jsou všechny odkazy jsou zveřejňovány v rubrice zajímavé odkazy a jednak má tato sekce další podstránky podle kategorií (viz rozbalovací menu). Váš odkaz tak bude i ve výpisu této kategorie.

Jak měnit?

V případě zájmu umístěte  na svůj web  odkaz na mé stránky (html kódy najdete na této stránce).  Pošlete popis Vašeho odkazu na některý z kontaktů. V nejbližší možné době umístím Váš link do příslušné sekce. Popis odkazu se může skládat z názvu, url adresy i krátkého popisu.

Statistiky mého webu:

PageRankSeznam S-RankAlexa RankMáte nějaký dotaz? Zeptejte se zde >>.