Co je podčlánková reklama?

Pod každým článkem či fotoblogem na tomto webu máte možnost mít svou reklamu. Jedná se textovou reklamu s webovým odkazem. Hlavní výhoda je, že tato reklama je trvalá a bude zobrazována po celou domu existence webu (tvorba mě baví a nehodlám s tím jen tak přestat). Zakoupením reklamy podpoříte jednak tento blog, ale hlavně zviditelníte svůj web, či produkt.  Prodej reklamy probíhá prostřednictvím WordPress pluginu EasyAd, jehož autorem je Jan Paluska.

Jak probíhá nákup?

Vyberte si článek, u kterého byste rádi měli svou reklamu a pod článkem klikněte na „zobrazit formulář pro nákup“. jednoduše vyplňte uvedená pole a rovnou přejděte na platební bránu.  Nákup probíhá jednoduše přes bránu Paypal. Platit se přes něj dá i kartou, aniž by jste se museli registrovat do systému.  Vaše reklama se zobrazí okamžitě po zaplacení a zůstane zde na trvalo.

Cena reklamy a počet

Aby měla reklama svou hodnotu, je nastaven počet  na maximálně 3 umístěné reklamy pod článkem. Cena reklamy je prozatím stanovena na zaváděcí 20 Kč. Nejsem plátcem DPH.

 Pravidla

Pravidla, které jsem si určil, abych předešel případnému handrkování, jsou následující:

  1. Žádné odkazy na stránky porušující zákony ČR, warez, násilí, weby pouze pro dospělé.
  2. Urážející, útočné či napadající odkazy.
  3. V případě, že by bylo v článku propagováno nějaké zboží či služba, nepovoluji konkurenční odkazy (vyberte si jiný článek)

V případě porušení pravidel, bude odkaz smazán. Vzhledem k nákladům spojených s transakcí, peníze za zrušené reklamy nevracím. pokud máte pochybnosti o porušení Vaše odkazu pravidel, obraťte se na .

Co s vydělanými penězi?

Vydělané peníze budou použity hlavně na propagaci webu. To by mělo mít za následek postupné zvyšování ranků a návštěvnosti, z čehož vyplývá zvyšování účinnosti i Vaší reklamy (ta bude za jednu cenu trvalá!).Máte nějaký dotaz? Zeptejte se zde >>.