Proč bannery?

Proč by si inzerent měl vybrat pro své zviditelnění bannerovou plochu? Na to přijde každý sám – grafický prvek je více vidět.

Jaké plochy jsou dostupné?

Každopádně se brání všem typům vyskakovacích oken a vysouvacích roletek. Nabízím pouze pevné rozměry standardních bannerů a to tři místa pro čtverec 125×125 px a jednu plochu pro banner 468×60 px. Všechny plochy plochy jsou zobrazované na všech podstránkách webu a výběr umístění byl volen s ohledem na jejich viditelnost.

Jaká je cena?

Bannery jsou k dispozici přes systém adexpert.cz a systém platem je tedy odvislý z tohoto systému. Cena je nastavena na minimální hranici, tedy 1 Kč/den (níž to nastavit nelze) a nikde není předepsána minimální délka zobrazování. Stačí pouze nakoupit a po libovolném čase reklamu ukončit. Výhodou systému je i libovolný počet zobrazovaných bannerů (střídají se) na jedné ploše.

V detailnější nabídce plochy se navíc zobrazuje graf viditelnosti banneru za poslední měsíc.

Máte zájem?

V případě zájmu, navštivte prodejní stránku systému adexpert:

[bsbutton size="large" style="default" icon="none" iconcolor="white" text="detailní nabídka bannerů" link="http://adexpert.cz/domena/pkweb.eu" target="New page"]Máte nějaký dotaz? Zeptejte se zde >>.